Blog

 • EPIDÉMIA ĽUDSTVA, ALEBO CHORÉ MYSLE?
  04.04.2019

  Videl som bohatých ľudí trpieť v nemocnici na železných posteliach, Videl som krásnych ľudí trpieť komplexmi menejcennosti,

 • EGOIZMUS? JE HLAVNE UVEDOMENIE, ŽE VŠETKO ČO SA OKOLO TEBA DEJE S TEBOU SÚVISÍ!!!
  10.01.2018

  Svet je plný ľudí, ktorí neustále hľadajú lásku. Ale čo vlastne sa hľadá pod slovom láska? A kde to vlastne začína? Asi tam, že ľudia videli nejakú romantickú telenovela? Alebo nejaký romantický film? Všetko to, je iba jedna veľká ILÚZIA. Prečo? Vysvetlím.

 • KTO ŤA STRAŠÍ ?
  10.01.2018

  Veľa mojich známych a klientov podliehajú mnohým pochybnostiam, keď im vysvetľujem, že život funguje len na pár princípoch. Ak si ich človek osvojí, môže z tohto jednoducho profitovať po celý zbytok života. Predovšetkým vôbec nechápu, a čo je horšie nevedia si to ani predstaviť, ako by to malo fungovať!

 • SLOBODA A SPRÁVNY ŽIVOT
  10.01.2018

  Všetci chceme byť slobodný, ale málokto si uvedomuje, že sloboda prináša so sebou nutnosť vedieť byť zodpovedný. Zodpovední, za to, čo robíme a nechávame za sebou. Až vtedy je sloboda slobodou. Aký je návod na správny život? Je potrebné mať účasť pri sebapozorovaní! Nepodvádzajte samých seba, neklamte si!

 • TAJOMSTVO OBYČAJNÉHO ŠŤASTIA
  10.01.2018

  Ako sa dá odhaliť tajomstvo šťastia, ktoré sa nejednému z nás, vari až pričasto, vyhýba? „Don´t worry, be happy – netráp sa, buď šťastný“, spieva sa v pesničke, ktorá pred rokmi obletela celý svet. Je to ono? Ale ako byť neustále šťastný?

 • UROBTE NIEČO LEN TAK....V PRÍTOMNOSTI CHVÍLE
  10.01.2018

  Ľudia neveria na zázraky, ale neustále ich očakávajú. Začnite tým, čo Vám v tomto okamžiku pripadá najdôležitejšie. Alebo ešte lepšie, z čoho máte najväčšiu radosť, tak to aj hneď urobte. Existujete len vy a táto Vaša prítomná chvíľa. Tak čím ju „zahrniete“? Pochybnosťami, že to nejde? Opovážte sa. Na to predsa nemáte čas. Čas neexistuje.