Blog

 • NESÚĎME SA, KEĎ UROBÍME CHYBU!
  19.07.2021

  NESÚĎME SA, KEĎ UROBÍME CHYBU! Všimli ste si, že veľa krát sme si nesplnili svoje veľké plány a to z dôvodu, že sme sa báli. Áno, že sme sa báli, že sa strápnime, že sa zosmiešnime, alebo keď nebudeme riskovať, tak nemôžeme veľa toho stratiť.

 • AKO KVALITNE ŽIJEME? - časť 2.
  07.07.2021

  Acidobázická rovnováha = základ všetkých dôležitých funkcií v našom tele. Už Hippokrates povedal : „Spomedzi všetkých zlúčenín najškodlivejšie na naše telesné sily pôsobia kyseliny.“

 • AKO KVALITNE ŽIJEME?
  07.07.2021

  Človek sa rodí s telom naprogramovaným na dlhovekosť – približne na 130 rokov. Od spôsobu ako so svojím telom zaobchádzame závisí, či zostarne v zdraví alebo ochorie a predčasne umrie. Každý hnev, každý stres, neprimeraná strava, každé neprirodzené čiže životu neprirodzené správanie odpisuje niečo z dĺžky nášho života až napokon ostane malý zlomok pôvodného programu. Tu pramenia príčiny chorôb a utrpenia.

 • KEĎ SA UŽ ROZHODUJETE POMÁHAŤ, TAK POMÔŽTE V PRVOM RADE SAMI SEBE!
  03.06.2019

  Už dlhšiu dobu mi do kancelárie prichádza veľa ľudí, ktorí nevedia pochopiť, že aj napriek tomu, že majú dobre srdce, chcú ľuďom pomáhať, zakaždým dopadnú tak, že sa im nedarí a sú takmer stále bez životnej energie.

 • EPIDÉMIA ĽUDSTVA, ALEBO CHORÉ MYSLE?
  04.04.2019

  Videl som bohatých ľudí trpieť v nemocnici na železných posteliach, Videl som krásnych ľudí trpieť komplexmi menejcennosti,

 • EGOIZMUS? JE HLAVNE UVEDOMENIE, ŽE VŠETKO ČO SA OKOLO TEBA DEJE S TEBOU SÚVISÍ!!!
  10.01.2018

  Svet je plný ľudí, ktorí neustále hľadajú lásku. Ale čo vlastne sa hľadá pod slovom láska? A kde to vlastne začína? Asi tam, že ľudia videli nejakú romantickú telenovela? Alebo nejaký romantický film? Všetko to, je iba jedna veľká ILÚZIA. Prečo? Vysvetlím.

 • KTO ŤA STRAŠÍ ?
  10.01.2018

  Veľa mojich známych a klientov podliehajú mnohým pochybnostiam, keď im vysvetľujem, že život funguje len na pár princípoch. Ak si ich človek osvojí, môže z tohto jednoducho profitovať po celý zbytok života. Predovšetkým vôbec nechápu, a čo je horšie nevedia si to ani predstaviť, ako by to malo fungovať!

 • SLOBODA A SPRÁVNY ŽIVOT
  10.01.2018

  Všetci chceme byť slobodný, ale málokto si uvedomuje, že sloboda prináša so sebou nutnosť vedieť byť zodpovedný. Zodpovední, za to, čo robíme a nechávame za sebou. Až vtedy je sloboda slobodou. Aký je návod na správny život? Je potrebné mať účasť pri sebapozorovaní! Nepodvádzajte samých seba, neklamte si!

 • TAJOMSTVO OBYČAJNÉHO ŠŤASTIA
  10.01.2018

  Ako sa dá odhaliť tajomstvo šťastia, ktoré sa nejednému z nás, vari až pričasto, vyhýba? „Don´t worry, be happy – netráp sa, buď šťastný“, spieva sa v pesničke, ktorá pred rokmi obletela celý svet. Je to ono? Ale ako byť neustále šťastný?

 • UROBTE NIEČO LEN TAK....V PRÍTOMNOSTI CHVÍLE
  10.01.2018

  Ľudia neveria na zázraky, ale neustále ich očakávajú. Začnite tým, čo Vám v tomto okamžiku pripadá najdôležitejšie. Alebo ešte lepšie, z čoho máte najväčšiu radosť, tak to aj hneď urobte. Existujete len vy a táto Vaša prítomná chvíľa. Tak čím ju „zahrniete“? Pochybnosťami, že to nejde? Opovážte sa. Na to predsa nemáte čas. Čas neexistuje.